NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

W letniej ofercie iParts.pl naprawdę sporo zagranicznych nowości

2019-08-08 09:29:00

Co nowego w Iparts.pl?

Iparts.pl to internetowy sklep z samochodowymi częściami zamiennymi, znany z niezwykle szerokiej oferty. Wielość dostępnych w tym sklepie produktów pozwala zaopatrywać się właścicielom praktycznie wszystkich modeli i marek. Swoją renomę iParts.pl podtrzymuje regularnie wzbogacając posiadany już asortyment o kolejne nowości. Tym razem nowościami tymi są przede wszystkim oleje samochodowe od zagranicznych producentów, a także różnego rodzaju płyny eksploatacyjne i dodatki do nich.

W nowej ofercie sklepu iParts.pl znalazły się m. in. oleje niemieckiej marki CHEMPIOIL, odznaczające się doskonałą relacją jakości do ceny, a także produkowane w tej samej fabryce i równie cenione oleje FANFARO. Na wyraźne życzenie klientów do oferty Iparts.pl trafiły wreszcie oleje XADO, które zdołały już zdobyć rynki wschodnioeuropejskie i również w Polsce cieszą się bardzo dobrą reputacją.

Wraz z olejami XADO, w Iparts.pl dostępne są również produkowane przez tę samą markę dodatki do płynów eksploatacyjnych, w tym do samych olejów silnikowych, do oleju napędowego, benzyny, a także do oleju skrzyni biegów. W sklepie iParts.pl pojawiły się również inne produkty marki XADO, takie jak płukanki, płyny hamulcowe czy uszczelniacze do chłodnicy.

Oferta sklepu wzbogacona została także o wytwarzane przez europejski koncern dodatki marki FORTE o jakości premium (dodatki do diesla, benzyny czy płukanki), oleje PMO – nowość na rynku motoryzacyjnym – oraz zapachy samochodowe CALIFORNIA SCENTS.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: